REZERWACJA
ONLINE

Zarezerwuj swój stolik teraz


Wybierz rodzaj Rezerwacji

RESTAURACJA & CHEESE BAR

Zapraszamy do rezerwacji menu a la carte
w restauracji, lub menu barowego
w zrelaksowanej atmosferze naszego
cheese baru. Dla rezerwacji powyżej 8 osób,
prosimy o kontakt telefoniczny.

EVENTY SEROWE

Zapraszamy do kupna biletów na nasze specjalne wydarzenia degustacyjne i szkoleniowe prowadzone przez nas i specjalnych gości.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Dbamy o to, żeby wszyscy goście czuli się u nas swobodnie i dobrze, by każda Twoja wizyta we Fromażerii była niezapomniana. Zamów swój stolik dzisiaj, a my oddzwonimy w przeciągu 24 godzin, lub zadzwoń do nas teraz.

Z MIŁOŚCI DO SERA

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Kochamy jedzenie, dobre alkohole, czas z ludźmi, którzy doceniają to co najlepsze. Kochamy to co niepowtarzalne. To właśnie miłość do tego co wyjątkowe przeradza się w pasję do poszukiwania najlepszych smaków i wyjątkowych produktów. To sprawia, że robimy więcej niż inni i walczymy o najwyższą jakość.

To podejście dotyczy się także naszego lokalu umieszczonego w samym centum Poznania. Został on wykonany z należytą dbałością o Wasz komfort, używając materiałów od producentów świadomych najnowszych i ekologicznych technologii. 35 miejsc w restauracji oraz 15 w barze sprawia że możemy pomieścić stoliki dla grup do 8 osób, lub wynająć lokal na okolicznościową imprezę zamkniętą.

Zapraszamy do rezerwacji lub kontaktu!