FAQ

Jak długo trwa standardowa rezerwacja?

Państwa rezerwacja będzie trwała 2,5 godziny. Prosimy uprzejmie o informację w polu kontaktowym w razie potrzeby przedłużenia trwania rezerwacji.

Czy rezerwacje są wymagane?

Rezerwacje nie są wymagane jednak wskazane. Przy braku rezerwacji nie gwarantujemy dostępności miejsca w naszej restauracji.

Czy można wskazać preferowany stolik na rezerwację?

Jesteśmy otwarci na Państwa preferencje dotyczące stolika, dołożymy wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować wybranego miejsca. Ewentualne prośby prosimy o zostawienie w komentarzu do rezerwacji.

Czy posiadają Państwo vouchery podarunkowe?

Tak – voucher można zakupić stacjonarnie na miejscu w restauracji lub przez nasz sklep internetowy. Voucher zakupiony online będzie wysłany na wskazany adres mailowy w wersji pdf gotowej do druku.

Czy składając rezerwację trzeba informować o posiadaniu vouchera?

Taka informacja jest jak najbardziej przydatna dla naszego zespołu. Jeśli jednak nie poinformujesz o posiadaniu vouchera przy składaniu rezerwacji nic się nie stanie, pamiętaj proszę żeby okazać voucher w formie fizycznej podczas wizyty w restauracji.

Na co można wykorzystać voucher?

Voucher może zostać wykorzystany na całość oferty Fromażerii – od menu a la carte, przez cheesbar aż po sery i wina na wynos. 

Czy można przyjść z psem?

Tak, jak najbardziej. Psy są mile widziane w naszej restauracji. Zapraszamy!

Czy macie dania dla dzieci i odpowiednie udogodnienia?

W ofercie naszej restauracji nie mamy dostępnych dań dedykowanych specjalnie dla dzieci oraz nie posiadamy udogodnień takich jak przewijak, krzesełko itp.

Czy lokal jest dostosowany do osób niepełnosprawnych?

Z przyjemnością ugościmy w naszej restauracji osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich. Na wejściu do lokalu znajdują się dwa schodki co może stanowić utrudnienie, niestety nie posiadamy dostosowanego podjazdu – oferujemy jednak pomoc w wejściu do restauracji, jeśli będzie taka potrzeba.

Jeśli chodzi o naszą toaletę to jest ona wystarczająco przestronna i odpowiednia dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Sama restauracja jest dość kameralna, jednak bez problemu można w niej manewrować wózkiem. Zachęcamy do wcześniejszego złożenia rezerwacji oraz pozostawieniu informacji o preferowanym ustawieniu stolika. Nasz zespół dołoży wszelkich starań by zapewnić Państwu odpowiednią przestrzeń oraz komfort.

Czy można płacić kartą AMEX?

Tak, karta AMEX jest akceptowana we Fromażerii.

Czy wystawiacie fakturę vat?

Tak, jak najbardziej możemy przygotować dla Państwa fakturę vat. Prosimy o poinformowanie obsługi o chęci otrzymania faktury oraz podanie numeru NIP.

Wybierz rodzaj Rezerwacji

RESTAURACJA &
CHEESE BAR

Zapraszamy do rezerwacji menu a la carte i menu cheesebaru
w zrelaksowanej atmosferze naszej restauracji. Dla rezerwacji powyżej 8 osób, prosimy o kontakt telefoniczny.

EVENTY
SEROWE

Zapraszamy do kupna biletów na nasze specjalne wydarzenia degustacyjne i szkoleniowe prowadzone przez nas i specjalnych gości.

IMPREZY
OKOLICZNOŚCIOWE

Dbamy o to, żeby wszyscy goście czuli się u nas swobodnie i dobrze, by każda Twoja wizyta we Fromażerii była niezapomniana. Zamów swój stolik dzisiaj, a skontaktujemy się by ustalić wszelkie szczegóły.

OFERTA
TEATRALNA

Wybieracie się do teatru lub do kina w centrum Poznania? Wpadnijcie do Fromażerii na darmowy kieliszek wina przed lub po przedstawieniu.

Z MIŁOŚCI DO SERA

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Kochamy jedzenie, czas z ludźmi, którzy doceniają to co najlepsze. Kochamy to co niepowtarzalne. To właśnie miłość do tego co wyjątkowe przeradza się w pasję do poszukiwania najlepszych smaków i wyjątkowych produktów. To sprawia, że robimy więcej niż inni i walczymy o najwyższą jakość.

To podejście dotyczy się także naszego lokalu umieszczonego w samym centum Poznania. Został on wykonany z należytą dbałością o Wasz komfort, używając materiałów od producentów świadomych najnowszych i ekologicznych technologii. 35 miejsc w restauracji oraz 15 w barze sprawia że możemy pomieścić stoliki dla grup do 8 osób, lub wynająć lokal na okolicznościową imprezę zamkniętą.

Zapraszamy do rezerwacji lub kontaktu!