REZERWACJA ONLINE

Wybierz rodzaj Rezerwacji

RESTAURACJA &
CHEESE BAR

Zapraszamy do rezerwacji menu a la carte i menu cheesebaru
w zrelaksowanej atmosferze naszej restauracji. Dla rezerwacji powyżej 8 osób, prosimy o kontakt telefoniczny.

EVENTY
SEROWE

Zapraszamy do kupna biletów na nasze specjalne wydarzenia degustacyjne i szkoleniowe prowadzone przez nas i specjalnych gości.

IMPREZY
OKOLICZNOŚCIOWE

Dbamy o to, żeby wszyscy goście czuli się u nas swobodnie i dobrze, by każda Twoja wizyta we Fromażerii była niezapomniana. Zamów swój stolik dzisiaj, a skontaktujemy się by ustalić wszelkie szczegóły.

OFERTA
TEATRALNA

Wybieracie się do teatru lub do kina w centrum Poznania? Wpadnijcie do Fromażerii na darmowy kieliszek wina przed lub po przedstawieniu.

Z MIŁOŚCI DO SERA

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Kochamy jedzenie, dobre alkohole, czas z ludźmi, którzy doceniają to co najlepsze. Kochamy to co niepowtarzalne. To właśnie miłość do tego co wyjątkowe przeradza się w pasję do poszukiwania najlepszych smaków i wyjątkowych produktów. To sprawia, że robimy więcej niż inni i walczymy o najwyższą jakość.

To podejście dotyczy się także naszego lokalu umieszczonego w samym centum Poznania. Został on wykonany z należytą dbałością o Wasz komfort, używając materiałów od producentów świadomych najnowszych i ekologicznych technologii. 35 miejsc w restauracji oraz 15 w barze sprawia że możemy pomieścić stoliki dla grup do 8 osób, lub wynająć lokal na okolicznościową imprezę zamkniętą.

Zapraszamy do rezerwacji lub kontaktu!